Положення районного конкурсу дослідницької роботи та виставки юних фотоаматорів учнівської молоді «Стежками рідного краю»

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ: вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях народу України, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю, ознайомлення з географічними, етнографічними, культурними та історичними заповідниками, пам’ятками та об’єктами заповідного фонду;

ЗАВДАННЯ: виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій.

КОНКУРС ПРОВОДИТЬСЯ: з 22 вересня 2014р. по 25 травня 2015р. На базі Новоархангнльського будинку дитячої та юнацької творчості.

ОРГАНІЗАТОРИ: Відділ освіти , молоді та спорту Новоархангельської райдержадміністрації, Новоархангельський БДЮТ.

УЧАСНИКИ: учні загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів Новоархангельського району.

УМОВИ КОНКУРСУ ТА ВИСТАВКИ:

І . Конкурс дослідницько – пошукових робіт по одній з тем:

„Духовна спадщина мого роду” (дослідження духовних джерел українського народу; історія релігії; роль і місце відбудованих відроджених соборів і монастирів …)

„Козацькому роду нема переводу” (напрямок періоду козацької доби: перші козацькі поселення та укріплення, пам’ятні дати в історії козаччини; побуту та традиції козацтва;вивчення історії бойового гопака та інше…)

„Із батьківської криниці”(традиційнй св’ята,обряди,побутова культура, народні ремесла, народна творчість, народні ігри та забави…)

„З попелу забуття” (сторінки історії періоду Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945р.інших знакових подій; подій і розповідей очевидців…)

„Геологічними стежками України” (природні геологічні пам’ятки регіону, родовища корисні копалини; гірські породи, що використовуються у будівництві та оздобленні пам’ятників; водні ресурси та їх використання;та інша тематика).

„Географія рідного краю» (входить також археологічний напрям, природа рідного краю,пам’ятки природи, природні ресурси, унікальні ландшафти певного регіону…)

Вимоги до оформлення пошукових і науково-дослідницьких робіт

Мова виконання пошукових і науково-дослідницьких робіт визначається Конституцією України і відповідним законом України.

Роботи подаються в друкованому вигляді та на електронних носіях (документ Miсrosoft Word, шрифт Times New Roman – 14 pt, інтервал – 1,5 у форматі RTF) обсягом до 15 друкованих сторінок. Ілюстрації подаються окремо в кількості до 10 сторінок і на електронних носіях. Також до роботи можуть бути подані фотографії, малюнки, фотокопії, вироби тощо розміром 13 х 18 см або формату А4 і відеоматеріали.

Робота повинна складатися з обов’язкових розділів:

титульної сторінки, де обов’язково вказується навчальний заклад, тема роботи та рік виконання. На другій сторінці зазначаються назва колективу (пошукової групи), прізвище, ім’я та по-батькові керівника або керівників пошукової групи, наукових консультантів (у разі їх наявності), місця їх роботи ;

змісту, де зазначаються заголовки розділів (складових частин роботи) і сторінки, на яких вони розміщені;

вступу, де розкривається актуальність і практичне значення обраної теми, мета й основні завдання, предмет і об’єкт дослідження, зазначаються джерела інформації;

основної частини, яка складається з двох, трьох основних розділів, що за змістом повинні відповідати темі, підпорядковуватися основній меті й завданням, бути органічно взаємопов’язаними;

висновків, де зазначається наскільки досягнута мета і завдання роботи, які труднощі виникали при дослідженні, перспективні шляхи дослідження тощо;

додатків, які складаються з допоміжних матеріалів - таблиць, ілюстрацій, схем, фотографій та ін., кожний додаток починається з нової сторінки;

списку використаної літератури, який розміщується у кінці роботи в алфавітному порядку.

ІІ. Фотоконкурс ,який доповнює тему першого конкурсу, або висвітлює велич та красу свого села чи селища . Подати не менше 3 фотографії розміром А 4 оформлені рамкою, до робіт необхідно додати інформацію надруковану на папері, де має бути зазначено:

- назва роботи;

- прізвище та ім'я автора;

- вік;

- клас, школа;

- населений пункт;

- П.І.П. керівника (вчителя).

Конкурсні роботи авторам не повертаються. Роботи які займуть призові місця, будуть направлені на обласний етап дослідницьких робіт.

ІІІ Конкурс « Презентація».

Подати презентацію Microsoft PowerPoint . яка висвітлює історію рідного краю, або є доповненням до першого та другого конкурсу. Робота подається в електронному варіанті (на диску) обсягом до 35 слайдів.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. 2-15-81, методист БДЮТ Танасієнко Алла Іванівна. (наступний конкурс «Молодь обирає здоров'я»).

Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031