Зміни до районних масових заходів "Конкурс театральних колективів" та " Виставка декоративно-ужиткового мистецтва"

У зв'язку з економією бюджетних кошків та для можливості взяти участь у районних масових заходах віддалених сіл району конкурс театральних колективів та виставка декоративно-ужиткового мистецтва буде проходити у заочній формі. А саме :
- для участі у конкурсі театральних колективів потрібно відзняти на відеокамеру постановку та передати на відеодиску до 27 березня 2015 року в Новоархангельський БДЮТ разом із заявкою, в якій вказати школу, назву твору, прізвища учасників, їх вік та керівника театральної постановки;
- для участі у виставці декоративно-ужиткового мистецтва потрібно передати до 27 березня 2015 року виставкові роботи з підписом (назва роботи, автор, вік автора, школа) та заявку на участь у виставці , в якій вказати назву школи, прізвища учасників,відповідно назви їхніх робоіт та вік авторів. .Роботи повертаються після 14.04.2015 р.

-- Результати участі шкіл та фото виставки будуть розміщенні на сайті http://n-arkhangel-bdut.edukit.kr.ua/.

Положення

про проведення районного конкурсу – виставки

декоративно – ужиткового мистецтва:

«Люблю тебе мій рідний край» та

конкурсу «Оберіг захиснику Вітчизни»

Мета і завдання: практичне підтвердження творчих вмінь, виховання патріотизму та почуття поваги до українських воїнів, що виконують свій обов’язок перед Батьківщиною захищаючи її від загарбників.

Завдання: виготовлення оберегу для захисників Вітчизни, та поширення морально – патріотичного виховання серед дітей, захист робіт.

Термін та місце проведення: орієнтовно , 27 березня 2015 року, 9.00 –реєстрація;9.30- початок заходу на базі Новоархангельського будинку дитячої та юнацької творчості.

Організатори: Відділ освіти Новоархангельської районної державної адміністрації, Новоархангельський БДЮТ.

Учасники: учні загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів Новоарархангельського району.

Умови виставки – конкурсу:

1. Очному конкурсу передує виставка робіт юних умільців – переможців шкільних конкурсів. На виставку представляються роботи за різними техніками виконання. Виставкові роботи повертаються учасникам.

2. Конкурсанти мають на практиці довести свою майстерність виготовляючи оберіг.

3. Роботи виконуються індивідуально. За відведений час один учасник має виготовити по можливості декілька робіт, використовуючи природні, штучні та інші матеріали.

4. Робота має бути проста у виконанні, щоб кожен з учасників зміг у відведений час справитись з поставленим завданням. Оберіг виготовляйте невеликий за розміром (щоб його можна було покласти в кишеню), довільної форми, достатньо зносостійкий.

5. Матеріали та заготовки конкурсанти привозять із собою.

6. Роботи відсилаються українським бійцям.

7. До готових робіт прикріпити лист з побажаннями для захисників та прізвище , ім’я дитини яка виготовляла роботу. Вказати вік автора, клас, в якому навчається , населений пункт, П.І.Б.- керівника (вчителя).

8. Критерії оцінювання – дотримання оберегової символіки, техніка виконання, ступінь емоційного впливу.

За детальною інформацією звертайтеся за тел..:2-15-81, керівник гуртка образотворчого мистецтва Писакова Наталія Миколаївна.

Кiлькiсть переглядiв: 105

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031