/Files/images/Каплун.jpg

КАПЛУН ДІАНА

2002 року народження. Дівчинка живе в багатодітній сім’ї. Навчається в Скалівському НВК. Відвідує гуртки з 2011 року: «Кераміка», декоративні квіти «Первоцвіт», художня вишивка «Калина». Добре справляється з завданням, особливо любить займатися квілінгом та експериментувати з глиною. Її вироби неодноразово займали призові місця в обласних та Всеукраїнських конкурсах декоративно-ужиткового мистецтва.

Керівник гуртків: Петренко З.В.

/Files/images/Лещенко.jpg

ЛЕЩЕНКО АНАСТАСІЯ

1999 року народження. Навчається в Скалівському НВК. Відвідує гуртки з 2009 року: крій та шиття «Модниця», декоративні квіти «Первоцвіт», художня вишивка «Калина». Показала себе талановитою, креативною, здібною дитиною з ознаками лідерство. Любить і не боїться експериментувати, особливо на заняттях «Первоцвіту». Добре навчається та активно бере участь у масових заходах. Отримала диплом ІІІ ступеня в обласному Всеукраїнському виставці-конкурсі з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій краї».

Керівник гуртків: Петренко З.В.

/Files/images/Гетьман.jpg

ГЕТЬМАН ДІАНА

2001 року народження. Навчається в Скалівському НВК. Відвідує гуртки з 2011 року: художня вишивка «Калина», декоративні квіти «Первоцвіт», крій та шиття «Модниця». Доброзичлива, не конфліктна і дуже спокійна. На заняттях показала себе з дуже доброї сторони. Активно й добре працює, самостійна. Любить моделювати, особливо відзначилась, коли працювала над проектом «Українські ляльки». Є переможцем обласного етапу Всеукраїнської щорічної виставки-конкурсу «Український сувенір».

Керівник гуртків: Петренко З.В.

/Files/images/Бомбар.jpg

БОМБАР АННА

2003 року народження. Навчається в Скалівському НВК. Відвідує з 2011 року гурток художня вишивка «Калина», а з 2013 року - декоративні квіти «Первоцвіт», «Кераміка». Дуже активна, працьовита. Може взятися за 3 проекти відразу і все довести до кінця, тому дуже продуктивна, наполеглива у праці, креативна, добра, щедра. Має дуже багато дипломів обласного та Всеукраїнського рівнів.

Керівник гуртків: Петренко З.В.

/Files/images/Петренко.jpg

ПЕТРЕНКО СЕРГІЙ

1996 року народження. Хлопчик виховується в багатодітній родині. Навчається в Скалівському НВК. З 2007 року відвідує гурток художня вишивка «Калина». Освоїв різні шви і техніки та улюбленими стали хрестикові шви і мережки. Пізніше відвідував гуртки «Первоцвіт» та «Модниця». Його роботи брали участь у різних виставках та були нагородженні дипломами та грамотами районного та обласного рівнів. Веселий, добрий, має багато друзів. Також хлопчик відвідує спортивні секції при НВК. Добре навчається в школі. За 2 роки відвідування гуртка «Калина» вишив близько 15 робіт, в тому числі портрет Шевченка та собі українську сорочку. Про нього писали компетентні особи в місцевій газеті «Колос».

Керівник гуртків: Петренко З.В.

/Files/images/Колюча.jpg

КОЛЮЧА ДІАНА

1997 року народження. Навчається в Скалівському НВК. З 2007 року відвідує гуртки: «Калина», «Первоцвіт», «Модниця». На заняттях усіх гуртків показала чудові здібності. Креативна, любить моделювати, дуже розвинена уява. Спокійна, багато працює, самостійно любить вишивати хрестиком, створювати картини з кісток риби та квіти з бісеру. Отримала диплом ІІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

Керівник гуртків: Петренко З.В.

/Files/images/Храпунова.jpg

ХРАПУНОВА ВАЛЕНТИНА

2001 року народження. Навчається в Скалівському НВК. Відвідує гуртки з 2011 року: «Калина», «Модниця». Спокійна, врівноважена дівчинка. Дуже відповідально ставиться до завдання. Особливо відзначилася коли працювала над проектом «Українські ляльки». Виховується бабусею та дідусем. Відзначилася дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі.

Керівник гуртків: Петренко З.В.

/Files/images/щербак.jpg

ЩЕРБАК ЮЛІЯ

2001 року народження. Навчається в Новоархангельському НВК. Відвідує гуртки Новоархангельського БДЮТ з 1 класу: хореографічний «Ритм», образотворче мистецтво «Композиція», зразковий ансамбль народних інструментів «Джерельце». Має активну громадську позицію. Добре навчається в НВК та відповідально ставиться до поставлених обов’язків у гімназії та ПНЗ. Має нахили у художньо-естетичному напрямі. Є лауреатом Всеукраїнського конкурсу присвяченого Дню Землі у номінації образотворче мистецтво.

Керівники гуртків: Владова І.В., Писакова Н.М., Короленко В.В.

/Files/images/Воронкова2.jpg

ВОРОНКОВА ЮЛІЯ

2001 року народження. Навчається в Новоархангельському НВК. Вихованка гуртків: хореографічного «Ритм», образотворче мистецтво «Композиція», бісероплетіння «Майстриня», «Євроклуб». Має лідерські задатки характеру, успішно реалізує себе в організаторській діяльності. Є вихованкою спортивної школи та школи мистецтв. Любить образотворче мистецтво, зокрема красиво малює живопис. Стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу присвяченого Дню Землі у номінації образотворче мистецтво.

Керівники гуртків: Владова І.В., Писакова Н.М., Сербіненко Н.В., Головань Т.В.

/Files/images/Хома.jpg

ХОМА АНАСТАСІЯ

2004 року народження. Навчається у Новоархангельській ЗШ № 2, відвідує гурток м’яка іграшка «Колобок» з 2 класу. Має високий рівень самостійності, працелюбності, та відповідальності. Вдома полюбляє вишивати та допомагати по господарству. В учнівському колективі уважна, товариська. Вироби виконані Анастасією дуже охайні та вкладено багато фантазії, творчості. Є призером обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Керівник гуртка: Цистан С.В.

/Files/images/Мамалат Даша.jpg

МАМАЛАТ ДАША

2001 року народження. Навчається в Новоархангельському НВК. Відвідує гуртки з 4 класу: м’яка іграшка «Колобок», іграшка-сувенір. Роботи виконує дуже охайно, використовує індивідуальний підхід, творчу фантазію, зацікавлена в новинках крою та шиття. У гімназії добре навчається, товариська та відповідальна. Є призером обласного етапу Всеукраїнської конкурсу-виставки «Знай і люби свій краї».

Керівник гуртка: Цистан С.В.

/Files/images/шевче д.jpg

ШЕВЧЕНКО ДАРИНА

2001 року народження. Навчається в Новоархангельському НВК. Відвідує гуртки з 2013 року: «Євроклуб» та «Юні користувачі ПК». Милосердна, відповідальна, має творчу фантазію, вміє побачити красу природи та навколишнього середовища, вміло працює на ПК та освоїла програму фотошоп. Добре навчається а НВК, товариська. Є призером обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна».

Керівник гуртків: Головань Т.В.

/Files/images/бондаренко.jpg

БОНДАРЕНКО НАТАЛІЯ

1999 року народження. Навчається в Новоархангельському НВК. З 2013 року відвідує гуртки «Євроклуб» та «Юні користувачі ПК». Показала себе талановитою, креативною, здібною дитиною з ознаками лідерства. Вміє досконало працювати на ПК, не боїться експериментувати. Є призером обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна».

Керівник гуртків: Головань Т.В.

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.